Milline kontor on Roheline Kontor?

Rohelise Kontori sertifikaat on märk jätkusuutlikkusest ja keskkonnateadlikkusest kontorikeskkonnas. Sertifikaat tunnustab organisatsioone, mis on võtnud endale kohustuse rakendada keskkonnasõbralikke ja jätkusuutlikke praktikaid oma igapäevases tegevuses. Sertifitseerimisprotsessi viib läbi Eesti Keskkonnajuhtimise Assotsiatsioon (EKJA).

Majanduslikud ja keskkondlikud eelised

Rohelise Kontori sertifikaadi omamine tähendab mitte üksnes ümbritseva keskkonna hoidmist, vaid ka praktilist majanduslikku kasu. Energiatõhusus, jäätmete vähendamine ja taaskasutus, veesäästlikud tehnoloogiad ning muud säästlikud lahendused kahandavad kontori üldkulusid.

Taotlemise protsess

Rohelise Kontori sertifikaadi taotlemine on avatud kõikidele ettevõtetele, olenemata nende suurusest või tegevusvaldkonnast. EKJA kohandab sertifitseerimisprotsessi vastavalt iga organisatsiooni unikaalsetele vajadustele, pakkudes paindlikkust ja asjakohasust igale taotlejale.

Meie roll

Meie eesmärk on toetada Teie ettevõtet Rohelise Kontori sertifikaadi saavutamisel. Aitame Teie kontoril leida parimad viisid Rohelise Kontori kriteeriumite täitmiseks, loome aluse tõhusa tegevuskava loomisele ning töötame välja Teie ettevõtte väärtusi kaasava keskkonnapoliitika. Märgise kriteeriumite rakendamine loob positiivse keskkonna nii töötajatele kui ka klientidele.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga