Kellele Green Key sobib?

green key eesti, rohetugi, puhka eestis, konsultatsioon, keskkonnapoliitika, roheline kontor

Green Key märgis on ülemaailmselt tunnustatud standard, mis demonstreerib jätkusuutlikkust ja keskkonnasõbralikkust turismisektoris. See ökomärgis sobib suurepäraselt nii väikestele pereettevõtetele kui ka suurtele rahvusvahelistele hotellikettidele. Rohetugi tiim pakub Eesti asutustele asjatundlikku nõustamist ja konsultatsioonituge Green Key sertifikaadi edukaks taotlemiseks, olenemata ettevõtte suurusest või asukohast.

Kellele Green Key sobib?

Green Key märgisega liitumise juures on eriti väärtuslik selle paindlikkus ja kohandatavus. Märgis aitab väikeettevõtetel tõhustada ressursside kasutamist ja vähendada oma kulusid, samas kui suuremad ettevõtted saavad demonstreerida oma pühendumust keskkonnakaitsele riiklikul tasandil. Rohetugi tagab igale ettevõttele personaalse lähenemise, arvestades igaühe unikaalsete vajaduste ja eesmärkidega.

Green Key märgis on avatud mitmesugustele turismi- ja majutusasutustele. See hõlmab hotelle, hosteleid, kämpinguid ja puhkekülasid. Sertifikaati saavad taotleda ka restoranid, vaatamisväärsused ja konverentsikeskused. Iga ettevõttetüübi jaoks on välja töötatud spetsiifilised kriteeriumid, tagades, et märgis kajastab igas valdkonnas parimaid jätkusuutlikkuse tavasid.

Meie roll

Rohetugi pakub põhjalikku nõustamist ja juhendamist kogu sertifitseerimisprotsessi vältel. Oleme teie jaoks olemas alates esialgsest konsultatsioonist ja praeguse keskkonnamõju hindamisest kuni konkreetsete sammude väljatöötamiseni, mis aitavad teie ettevõttel Green Key kriteeriume täita. Meie eesmärk on tagada, et see protsess oleks võimalikult sujuv ja arusaadav, hoides sellega ära asutuse sees nii-öelda jalgratta leiutamist. 

Näited Eestist

Eesti turismisektoris on mitmeid edulugusid, mis tõestavad Green Key märgise positiivset mõju. Näiteks Radisson Palace Hotel Tallinnas ja Hedon SPA Pärnus on suurepärased näited suuremate ettevõtete kohta, samas kui Saare KEK ja Päikese Puhkemaja näitavad väiksemate asutuste edukust Green Key märgise saamisel. Need on elavad näited sellest, kuidas märgisest saavad kasu erineva suuruse ja tüübiga ettevõtted, parandades oma keskkonnamõju ja tõstes konkurentsivõimet.

Green Key märgis ei ole lihtsalt tunnustus, see on näitaja ettevõtte pühendumusest ja aktiivsusest säästva arengu suunal. Rohetugi on siin, et aidata teil seda olulist sammu teha.

 

Võtke meiega ühendust, et alustada oma teekonda Green Key märgise poole ja astuge koos meiega jätkusuutlikuma tuleviku suunas.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga